O nas
Na stronie Rzeczyzadarmo.pl znajdziemy różnego rodzaju produkty, które są oferowane przez inne firmy w celach reklamowych całkowicie za darmo! Firmy udostępniają na naszej stronie darmowe produkty po to aby zrobić sobie reklamę swojej działalności. Jest to o tyle dobre rozwiązanie, iż każda osoba może za darmo odebrać np. darmowe kupony do galerii handlowych, próbki perfum, kosmetyków, usługi na telefon i wiele innych… co za tym idzie? Zyskujemy my, czyli wszyscy dostępni na tej stronie, gdyż odbieramy darmowy produkt oraz zyskuje również firma, ponieważ dzięki temu robi sobie darmową reklamę. Klient, który odbierze raz darmowy przedmiot to wiadomo, że jest duże prawdopodobieństwo, iż będzie chciał go kupić w przyszłości i firma zyska na sprzedaży. Jeśli prowadzisz działalność i chciałbyś udostępnić swój przedmiot na naszej stronie to napisz do nas e-mail (Pamiętaj, iż udostępniając przedmiot na naszej stronie musisz potwierdzić, iż klient otrzyma go za darmo!) Wypromuj swoją firmę za darmo! 

Jesteś osobą fizyczną i chciałbyś pozbyć się niepotrzebnych gratów? Skorzystaj z ogłoszenia typu oddam za darmo i wystaw swoją rzecz za free!

Zachęcamy do przeglądania naszego serwisu  aby być na bieżąco z nowymi ofertami, gdyż nowe darmowe gadżety pojawiają się w serwisie o nieznanych godzinach i jak to mówią kto pierwszy ten lepszy 🙂

 

<< Poprzednia stronaNastępna strona >>